Projevte interiérem vlastní osobnost

Na barevném sladění celého interiéru záleží. Každá místnost si zaslouží svoji specifickou barvu, odstín a kombinaci. Bez správného výběru by prostor vyzněl fádně a nezajímavě.

Nejlepším řešením je obrátit se na nás, jako odborníky z oboru. Nejen, že máme všechny potřebné znalosti, ale rychle najdeme pro vás to nejvýhodnější řešení. Není to jen o ceně, ale také o správné volbě.

Jak víte, mimo materiál je barva jednou z důležitých priorit, na kterých záleží. Je třeba vše domyslet od A až do Z. Barvy mohou vnést velice dobrou atmosféru do prostoru a sjednotit celkový dojem. Ale při špatném výběru mohou nadělat pěknou neplechu.

Jde nám o stejný cíl

Máme stejnou myšlenku. Toužíme vytvořit prostor, kde se budete cítit dobře. Každá barva je vhodná do jiné místnosti, záleží na aktivitách a činnosti, kterou budete v místnosti provádět. Jiná barva se dává do ložnice a jiná do kuchyně.

  • Barvy mají velký vliv na naše pocity, některé barvy uklidňují, jiné probouzejí chuť k jídlu, další vyvolávají chuť tvořit a pracovat.
  • Barva dokáže prostor prosvětlit nebo ztlumit.
  • Dokáže prostor zvětšit nebo zmenšit.
  • Barvy jsou hravé a rozdělujeme je na teplé a studené, světlé a tmavé.

Například bílá barva vyvolává pocit čistoty a dává prostoru jas a světlo. Červená probouzí lásku, chuť do života, dokáže být v prostoru dominantní. Světle modrá a světle zelená uklidňuje.

Barvy by měly na sebe navazovat a spolu tvořit sehraný celek. Vždy záleží na tom, co se klientovi líbí, zda dává přednost modernímu stylu nebo je více konzervativní. U barevného uspořádání v interiéru nezáleží jen na barvách na zdech, ale také na sladění s nábytkem a doplňky. Záleží hodně na tvaru zvolených věcí, materiálu a jiných aspektech.

Nebojte se na nás obrátit. Rádi poradíme s čímkoli potřebujete.