Trendy v bytovém osvětlení pro rok 2023

Lukáš Moudrý

Osvětlení je něco, co k domácnosti a bytovému designu neodmyslitelně patří. Je zkrátka potřeba si na to doma pořádně posvítit. Správné osvětlení je důležité, dokáže totiž ovlivnit atmosféru místnosti, také naši náladu, produktivitu, ale i naše zdraví.

4 výhody nábytku na míru

Lukáš Moudrý

Nábytek si můžeme představit jako větší či menší objekty v domácnosti, tedy například stoly, židle a skříně, jejichž používání činí náš život pohodlnější a praktičtější. Smysl nábytku v obytném interiéru je, aby nám umožňoval provádět každodenní činnosti jako spánek, vaření, stolování či odpočívání. Mimo to může nábytek sloužit také k ukládání předmětů nebo jako dekorace. Často bývá vyrobený ze dřeva.

Jak vypadá správně uspořádaná vestavěná skříň?

Lukáš Moudrý

Vestavěná skříň je skvělá, pokud potřebujete co nejefektivněji využít prostor vašeho domova k ukládání všeho možného od oblečení až třeba po hračky. Je důležité zaměřit se na její vnitřní uspořádání. Aby úložný prostor sloužil co nejlépe, byl dostatečně rozmanitý a obsahoval různé police, zásuvky, tyče na oblečení a další vychytávky přímo pro vás.

Barový pult jako praktická ozdoba kuchyně

Lukáš Moudrý

Kuchyňský pult, stejně jako samotná kuchyně má nespočet možností pro design, funkci i doplňky. Barový kuchyňský pult se stává buď přímo součástí kuchyňské linky, nebo může stát samostatně. Navržený by pak měl být v souladu s prostorem a hlavními rysy kuchyně. Optimální výška barového pultu je 90 až 125 cm. Nejčastěji bývá vyroben ze dřeva, kovu, nebo skla.

Knihovna jako designový prvek interiéru

Lukáš Moudrý

Ačkoliv žijeme v době digitální, většina z nás stále vlastní mnoho tištěných knih. Pokud také patříte mezi ty, co rádi čtou, a uvažujete o vytvoření knihovny, tak čtěte dál. Knihy nemusí být zavřené ve skříni nebo schované v poličce. Vaši sbírku knih můžete doma hrdě ukázat a co víc, udělat z ní dokonce designový prvek vašeho domova.

Náš průvodce moderním stylem kuchyně

Lukáš Moudrý

Ať už plánujete modernizaci nebo přestavbu kuchyně s designovým studiem, architektem nebo dodavatelem, měli byste vždy znát otázku na to, který styl se vám líbí a který vám vyhovuje. Pokud je to ten moderní, tak se s námi podívejte na nejdůležitější informace, rysy a klíčové vlastnosti.

Jarní tipy na doplňky a dekorace v interiéru

Lukáš Moudrý

Dopřejte svému domovu porci zajímavých bytových doplňků! Krásná a útulná atmosféra u vás doma začíná právě v maličkostech, jako jsou například dekorace. Ať už jste milovníci skandinávskeho styluvintage stylu, minimalismu, anebo vás okouzlil třeba provence styl, věříme, že s dekoracemi a doplňky dáte domovu tu pravou atmosféru. Samozřejmostí je také stylové osvětlení, originální hodiny či obrazy pro doladění každého interiéru.

Malá koupelna a její řešení

Lukáš Moudrý

Zařizujete malou koupelnu? Nemějte strach i v malé koupelně se dají vykouzlit velké věci. Z naší zkušenosti víme, že v mnoha bytech, a to i v novostavbách, jsou koupelny stále jen malou a tmavou místností. I malý prostor lze zařídit tak, aby byl komfortní a cítili jste se v něm příjemně. Abyste v malé koupelně našli vše potřebné, je leckdy i pro zkušeného architekta těžký úkol.

Tapeta dokáže změnit interiér

Lukáš Moudrý

Rádi by jste oživili Váš interiér? Tapety jsou oblíbené čím dál více a je to nejjednoduší způsob, jak rychle dodat interiéru nový šmrnc.

Změňte tapetou Váš interiér během pár hodin k nepoznání. V poslední době se změnilo používání tapet, ale i jejich materiál.

1 2 3 5

VZORKOVNA:

Krčínova 1610

České Budějovice

+420 721 722 455

info@lmdesign.cz

Lukáš Moudrý

Interiérový designer České Budějovice

Na sadech 202, 373 71 Hůry

IČ: 01909223

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 16. srpna 2017

Vedený u Živnostenského úřadu v Českých Budějovicích

Není plátce DPH

Nábytek.Design M spol. s r.o.

Krčínova 1610

České Budějovice

+420 721 722 455

info@svetceskehonabytku.cz

LMdesign © 2017. Interiérový design České Budějovice