Probuďte se v útulnějším bytě ještě dnes

Při řešení otázky kolem bydlení nebo zařízování interiéru se vždy věnuje pozornost vnitřku a venku daného projektu. Pokud má být harmonický a pěkně sladěný, je vždy lepší nechat realizaci na někom, kdo tomu rozumí. V jiných případech pak zůstavají oči pro pláč a mnohé chyby již nejdou napravit.

Interiový design je pro nás hračka

Ať je v tom touha po praktičnosti nebo hledíte na etetický vzhled, mělo by vše uvnitř prostoru a popřípadě venku na sebe navazovat a ladit s celou stavbou, bytem. Jedině tak se se dá docílit harmonie a celistvosti na první pohled. Jak se říká, hlavní je spokojenost s návrhem a pak se může řešit drobnosti.

Rádi navrhujeme a pomáháme tam, kde je potřeba

Nejsme na trhu žádní nováčci a snažíme se ke každému přistupovat individuálně. Tvoříme ceny na míru, svých klientů si velmi vážíme. Realizujeme mimo jiné i umístění schodiště, podlah, osvětlení, různé vestavěné věci, vybíráme kvalitní materiál, barvy, řešíme zastavění místnosti, úložná místa, samozřejmě dle přání zákazníka.

Každý chce hezky a útulné bydlet, mít pěknou kancelář nebo originální prostory pro obchodní jednání. Není problém! Vytváříme na přání různé zóny pro odpočinek i práci. Kombinujeme kvalitní designové prvky, vybíráme obrazy, doplňky, nábytek od prověřených dodavatelů, řešíme uspořádání, mnohdy i rozmístění květin.

Na nic se nesmí zapomenout a vše musí ladit. Designér ví, co dělá

Interiérový designér je znalý své profese, na nic nezapomíná, vše navrhuje ke spokojenosti klienta. Ptá se, zvažuje, prověruje. Pečlivě kombinuje, tvoří a vytváří, zkoumá různé možnosti a kvalitu. Zodpovídá za svoji práci. Dává do toho spoustu zkušeností, rad a poznatků.

Nezávazně nás kontaktujte. Rádi vám poradíme.