On-line grafické návrhy interiéru patří za poslední roky mezi vyhledávané a oblíbené záležitosti. Díky kvalitním programům se špičkovou grafikou, můžeme pro klienta vytvořit návrh  přesně podle jeho představ. Jak se říká, návrh je pak ušitý na tělo. Lidé se na nás pravidelně obracení s prosbou a žádostí o pomoc, jelikož sami neví, jak přesně dát svým představám podobu.

Vizuální pocit je důležitý, jelikož to co vidíte, se pak do puntíku (po schválení) realizuje a tvoří. Dáváme vašim představám a snům podobu. Není nic snažšího, než si jen sednout a vybírat společně s námi z vytvořené nabídky a různých variant. Vidět svoje nápady a přání na papíru nebo v počítači je zážitek, na který jen tak nezapomenete. Je to totiž jen krůček od splnění něčeho, co si přejete.

Grafický návrh je základem každého projektu. Díky němu můžeme vaše představy převést do reality. Všemu předchází na začátku osobní konzulace, kdy si zaznamenáme vaše požadavky a vše co si přejete. Pak se podíváme na místo, kde se bude projekt realizovat. Nemusíte se obávat, doladíme společně každý detail. Až po schválení a výběru toho nejlepšího návrhu, dochází k realizaci celého projektu. Vytvářet styl a interiér je nejen naše práce, ale i koníček, který nás opravdu baví.

V LMDesign.cz vytváříme on-line grafické návrhy, které dávají vašim představám podobu. Děláme návrhy interiérů, tak i komerčních interiérů. Řešíme interiéry dispozičně i barevně. Dodáme návrh od A až po Z včetně všech vyladěných detailů. Kromě individuálního přístupu řešíme také kompletní servis. Dbáme na detail, profesionální přístup a hlavně dobře odvedenou práci. Pomáhá námv  tom i to, že nasloucháme, realizujeme, plníme požadavky a splňujeme očekávání svých klientů.

 

Další služby, které nabízíme:

Chci on-line návrh